Gizlilik ve Güvenlik

NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi) NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır. NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır. www.nethouse.com.tr sitesine üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.


NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

www.nethouse.com.tr 
'de ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, NetHouse Bilgisayar Sistemleri Paz.San. ve Tic.Ltd.Şti'nden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla www.nethouse.com.tr alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler www.nethouse.com.tr ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.