KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AÇIKLAMA VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Nethouse Bilgisayar Sistemleri Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti., müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb.) sadece üyelik sırasında sizlerden talep etmektedir.

Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.nethouse.com.tr bünyesinde anonim olarak derlenmekte ve mevzuat kapsamında müşteri tarafından gerekli izin usulü ile verilmiş ise verilen onayın kapsamına uygun olarak ticari amaçla kullanmamakta ve hiçbir şekilde bu bilgilerin izin kapsamı dışında 3. Kişiler ile paylaşımını yapmamaktadır.

[email protected], e-posta adresi ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareketleri ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.nethouse.com.tr müşterilerine etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.nethouse.com.tr tarafından analiz edilmekte ve kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici yasal mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.

Herhangi bir anda daha önce onaylı olarak vermiş olduğunuz verilerin onayını geri almak veya kapsamını değiştirmek isterseniz ([email protected]) mail adresine ulaşmanız veya www.nethouse.com.tr adresindeki internet sitemizdeki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterlidir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.nethouse.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.nethouse.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca www.nethouse.com.tr ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmakta ve 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenmektedir.

Nethouse Bilgisayar Sistemleri Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.,

www.nethouse.com.tr

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:10 F Blok Vadi Koru Kat:2 Ofis:7-8-9, 34396 Sarıyer/İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR