NETHOUSE BİLGİSAYAR

 

1992 yılında kurulan Nethouse; bilişim teknolojileri perakendeciliğinde Türkiye’nin öncü firmalarından birisidir. Uzun yıllar içinde, sektörün bir çok alanında faaliyet gösteren Nethouse, bilgisayar teknolojileri konusunda oldukça geniş bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Bu tecrübe ve bilgi birikimini büyük sanayi kuruluşlarından, ev kullanıcılarına kadar geniş bir yelpazede yer alan müşteri grubuna, uzman personeli sunmaktadır. Nethouse, gelişmiş alt yapısı ve teknoloji yatırımlarıyla bugün yaklaşık 1.500 metrekarelik depo alanında müşterilerine en hızlı, güvenli ve kusursuz teslimatı sağlamayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda kendi bünyesinde geliştirdiği yazılımlar ile müşterilerin siparişlerini pazaryerindeki oluşturma aşamasından tüketiciye teslimine kadar tüm süreçlerini online olarak takip etmektedir. Geliştirmiş olduğu; pazaryerleri ile entegre olarak çalışan program ile, anlık sipariş takibi, paketleme sistemi takibi ve kargo süreçlerini en yüksek doğrulukla takip etmektedir.

Bilişim sektöründe önde gelen firmaların kanal programlarında yer alan Nethouse, Otuz yıla varan işortaklığı ilişkileri ve yüksek alım gücü ile önemli avantajlar elde etmiştir. Elde ettiği bu avantajlardan; ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatlarını, koşulsuz müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi hedeflemiştir. Aynı zamanda; tüketicilerin gelişen teknolojik gereksinimleri karşılayan, sorunsuz fiyat ve performans oranı iyi ürünleri, tedarik ederek piyasaya sunmaktadır. Perakendecilik konseptini; online ve mağazada sıcak satış olmak üzere, iki tip satış sistemi üzerine kuran Nethouse, perakendecilikte yeniliklerin adresi olmaya devam etmektedir. Nethouse, müşterilerine bir tıklamadan daha fazla yakınlaşarak; sunduğu ürünlerden daha fazlasını vermeyi amaçlamıştır. Varlık gösterdiği her ürün kategorisinde daima en doğru markaları seçmeyi hedeflemiş ve gelişen teknolojinin takipçisi olmuştur. Nethouse’un bugün geldiği noktada, bütün başarılı çalışmalarının temelinde personelleriyle kurduğu aile ortamı yatmaktadır. Sürekli değişen ve gelişen bilişim sektöründe hedeflerini büyüten Nethouse, pazarda en zengin ürün çeşitliliğine sahip şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Vizyon: Bilişim sektörü alanında ürün kalitesi ve hizmet anlayışı ile yeni çözümler üreten, pazarın diğer alanlarında da lider bilişim firması olarak faaliyetlerine devam etmek.

Misyon: Alternatif satış kanalları ile birlikte sunduğu kaliteli ürün gamı ve profesyonel hizmetleriyle müşterilerine maksimum faydayı sağlayarak onların yanında olmak.

Başlıca Değerlerimiz:

– Müşteri Memnuniyeti

– Doğru ürün

– Yenilikçilik

– Takım Çalışması

– Sorumluluk

– Güvenilirlik

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR