Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri
Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri

Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri (6932172625986)

0,00
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
Barkod : 6932172625986
₺368,65 'den başlayan taksitlerle
Dosyaları Anında Aktarın Ve Cihazlarınızı Şarj Edin!

3 adet USB, 1 adet Type-C, 1 adet rj45, 1 adet SD, 1 adet tf, 1 adet HDMI olmak üzere toplam 8 bağlantı noktası bulunur. USB 3.0 bağlantı noktaları, dosyaları 5 GB/sn’ye varan hızlarda aktarmanıza olanak tanırken, USB 2.0 ile 480 MB/sn'ye varan hızlarda aktarabilirsiniz. Büyük dosyaları, fotoğrafları, videoları veya şarkıları cihazlar arasında yalnızca saniyeler içinde aktarabileceksiniz. Dahası, Type-C girişin 100 W hızlı şarjı sayesinde dizüstü bilgisayarınızın şarjını çok hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz.

 

Güvenilir Ağ Bağlantısı

Çevrimiçi ortamda çok zaman mı geçiriyorsunuz? İşiniz sık ağ kullanımı gerektiriyor mu? Baseus PioneerJoy HUB kesinlikle işinize yarayacak! 1000 Mbps'ye kadar iletim hızının keyfini çıkarmanızı sağlayan bir RJ45 bağlantı noktasıyla donatılmıştır. Böylece çevrimiçi toplantılara katılabilir, film izleyebilir, dosya indirebilir ve hatta oyun oynayabilirsiniz. Olasılıklar neredeyse sonsuzdur!

Daha Fazla Seçenek

Hub, evde, işte veya hareket halindeyken her durum için mükemmeldir. Akıllı telefonunuz OTG'yi destekliyor mu? Taşınabilir bir sürücüyü ona bağlayın ve gerekli dosyaları veya fotoğrafları akıllı telefonunuza rahatça aktarın. Ya da belki tabletinizde çalışmayı kolaylaştırmak mı istiyorsunuz? Çalışmanızın konforunu ve verimliliğini artırmak için bir klavye ve fare bağlamanız yeterli. Fotoğrafları dizüstü bilgisayarınıza veya tabletinize hızlı ve kolay bir şekilde aktarmanıza olanak tanıyan bir SD ve TF kart yuvası da bulunur.

Özenli Tasarım

Cihazın küçük boyutu ve hafifliği sayesinde her yere yanınızda götürebilirsiniz. Işıklı gösterge sizi çalışma durumu hakkında bilgilendirir ve silikon öğeler adaptörün kaymasını önler. Cihaz Tak&Çalıştır işleviyle donatılmıştır ve geniş uyumluluğuyla beraber modern ve şık tasarımı da dikkat çekiyor

Giriş : Type-C
Çıkış : USB x3, Type-C x1, HDMI x1, RJ45 x1, MicroSD x1, SD x1

 

  • Taksit Seçenekleri
    Kredi kartınıza 6 taksit seçenekleri.
  • Garanti Koşulları
    Resmi Distribütör Garantili
Etiketler
Baseus, Baseus PioneerJoy, Baseus PioneerJoy 8, Baseus PioneerJoy 8 in, Baseus PioneerJoy 8 in 1, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Type-C Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Hub, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in 1 Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in Type-C, Baseus PioneerJoy 8 in Type-C Hub, Baseus PioneerJoy 8 in Type-C Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in Type-C Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in Hub, Baseus PioneerJoy 8 in Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 in Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 1, Baseus PioneerJoy 8 1 Type-C, Baseus PioneerJoy 8 1 Type-C Hub, Baseus PioneerJoy 8 1 Type-C Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 1 Type-C Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 1 Hub, Baseus PioneerJoy 8 1 Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 1 Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 Type-C, Baseus PioneerJoy 8 Type-C Hub, Baseus PioneerJoy 8 Type-C Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 Type-C Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 Hub, Baseus PioneerJoy 8 Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy 8 Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in, Baseus PioneerJoy in 1, Baseus PioneerJoy in 1 Type-C, Baseus PioneerJoy in 1 Type-C Hub, Baseus PioneerJoy in 1 Type-C Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in 1 Type-C Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in 1 Hub, Baseus PioneerJoy in 1 Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in 1 Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in Type-C, Baseus PioneerJoy in Type-C Hub, Baseus PioneerJoy in Type-C Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in Type-C Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in Hub, Baseus PioneerJoy in Hub Adaptör-Gri, Baseus PioneerJoy in Adaptör-Gri,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR