Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz

Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz (6970995786637)

0,00
Fiyat : ₺34.499,00(KDV Dahil)
Barkod : 6970995786637
₺6.362,19 'den başlayan taksitlerle

Reaktif Engellerden Kaçınma: Akıllı sensörler aracılığıyla bir nesnenin kendisine olan mesafesini ölçebilir ve olası tehlikeleri önleyerek temizliği çocuk oyuncağı haline getirebilir.

5500 Pa'lık olağanüstü emiş gücü: Roborock, halılardan ve farklı zemin türlerinden toz ve kiri kolayca emer. Böylece temizleme performansı daha da artırılarak zemindeki saç ve tozla kolayca başa çıkılabilir. Roborock S7 Pro Ultra için maksimum 5100 Pa'dan S7 Max Ultra için 5500 Pa'ya kadar. Max+ modunu açın ve tam gücü açığa çıkarın.

Kendiliğinden kuruma/sıcak havayla kurutma: Paspas ve giderin hoş olmayan kokular oluşturmasını önleyerek kalıcı hijyen ve ferah bir koku sağlar.

Otomatik paspas yıkama/Kendi kendini yıkama: Temizlik sırasında ve sonrasında robotun paspasını otomatik olarak temizler: temizleme fırçası dakikada 735 kez* dönerek paspasın tüm yüzeyi üzerinde hareket eder.

2,5 L toz torbası Otomatik toz boşaltma: Manuel boşaltma olmadan 7 haftaya kadar*. Toz tankının içeriği otomatik olarak istasyonun toz torbasına boşaltılır.

3 L su deposu Kendiliğinden doldurulan: 300 metrekareye kadar silme alanı için robotun su deposunu doldurur.

2,5 L geri kazanım tankı Kendi kendini temizleyen: Kendi kendini temizleyen tasarım aynı zamanda kendi kendini temizleyerek bakımı kolaylaştırır. 2,5 litrelik tankta atık su konsantresi

Kendi Kendini Temizleyen İstasyon: İstasyonun alt kısmını otomatik olarak temizleyerek bakımı kolaylaştırır.

Yoğun olmayan saatlerde hızlı şarj: Robot artık %30 daha hızlı şarj olduğundan temizlik işlemlerine daha hızlı devam ediyor*. Yoğun olmayan şarjlar da desteklenmektedir. Bu, robotun gerektiğinde daha az insanın elektriğe ihtiyaç duyduğu ve elektriğin daha ucuz olduğu geceleri şarj edebileceği anlamına geliyor. Bu, elektrik şebekesini rahatlatır ve maliyetlerden tasarruf sağlar. Yoğun zamanlarda cihaz, damlama şarjı modunda kalır.

VibraRise® Sonik Silme Sistemi:
Zeminlerinizi dakikada yüzlerce yerine binlerce kez süpüren VibraRise® sonik titreşim teknolojisiyle benzeri görülmemiş robotik paspas performansını deneyimleyin. Tam olarak dakikada 3.000 kez. Sabit yüksek basınçla birlikte VibraRise® sistemi, kurumuş lekeleri geleneksel robot sileceklere göre %30 daha verimli bir şekilde çıkarır ve klasik döner paspaslara göre geride daha az kir bırakır.

Zeminlerinizin pırıl pırıl kalmasını sağlamak için sabit basınçla fırçalayan sonik titreşim teknolojisinin gücünü deneyimleyin.
① 3000 devir/dakika* yüksek hızlı fırçalama
② > 6N paspas basıncı
③ 5mm** paspas kaldırma

PreciSense® LiDAR navigasyonu: Yaşam alanının ilk taramasını kullanarak en uygun ve en hızlı temizlik rotasını hesaplar; Evinizi hızlı bir şekilde tarar ve en uygun temizlik rotası için ayrıntılı haritalar oluşturur.

Hızlı haritalama: Robot süpürgeniz, ilk temizlikten önce 6 kata kadar daha hızlı* bir temizlik haritası oluşturabilir.

3D haritalama: Uygulamaya mobilya gibi ayrıntıları ekleyin. Bu, evinizin tam, sanal bir haritasını oluşturur: hem güzel görünür hem de temizlik sonucunu iyileştirir.(Matris haritası şu anda yalnızca iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max'te mevcuttur.)

Çok Katlı Ev Haritalama Sistemi: Evinizin farklı katlarını otomatik olarak algılar. Roborock'u yere koyun ve hemen başlayacaktır.

Özel temizlik rutinleri: Temizlik programları oluşturun ve evin hangi alanlarının temizlendiğini belirleyin. Tam olarak istediğiniz gibi: düzenli olarak veya bir kez, yalnızca süpürme veya her ikisi, yalnızca bir odayı veya tüm alanı. Uygulama size tam kontrol sağlar.

Girilmez bölgeler için akıllı öneriler: Roborock, yapay zekası sayesinde sıkışıp kalabileceği kritik alanları tanır ve bunları otomatik olarak girilmez bölgeler olarak önerir.

Ultrasonik Halı Algılama: Ultrasonik sensörler halıları hızlı ve doğru bir şekilde algılayabilir.

Tek Dokunuşla Rutinler: Yaygın ancak süresi sınırlı görevler için rutinler ayarlayın ve ayrıca kurduğunuz rutinlere zamanlamalar da ekleyebilirsiniz.

Ses Kontrolü/APP Kontrolü: Amazon Alexa, Google Home ve Siri'yi destekleyin, robotunuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kontrol edin.

Geliştirilmiş Yüzer Fırça: Saçın dolaşmasını etkili bir şekilde önleyen dayanıklı, sert kauçuk bir fırça. Çok seviyeli yüzer mekanizma sayesinde düz olmayan zeminlere de uyum sağlar.

 

Teknik Bilgiler

RockDock Ultra ile Roborock S7 Max Ultra

Engellerden Kaçınma Sistemi:√ Tek hatlı lazer + IR kamera
Maksimum emiş: 5500Pa
Rota Planlama: LDS Lazer + Reaktif Teknoloji
Beyaz renk
Navigasyon: LDS
Güç: 60W
Toz kutusu kapasitesi: 350ml
Su deposu kapasitesi: 200ml
Maksimum çalışma süresi* (tek seans): 180 dakika
Pil: 5200mAh
Maksimum süpürme yüzeyi *(tek seans): 300m2
Standart modda silme alanı *: (standart mod = standart yıkama + günlük silme + 20 dk aralık): 300 m2 (gerçek silme alanı)
Şarj süresi: <4 saat
Engelleri geçme yeteneği: 2 cm
Gürültü Seviyesi (Dengeli Mod): 67dB
Uçurum Sensörleri: 4
Paspas titreşim frekansı: 3000 devir/dakikaya kadar
Elektrikli süpürge tankı filtreleme verimliliği: E11
Ürün boyutu: 353*350*96,5 mm
Kutu Boyutu: 515*509*442mm
Net ağırlık: 12,9 kg
Brüt Ağırlık: 17,4±0,3 kg
Yıkama Doldurma Yuvasını Boşalt

Ürün Boyutu: 422*504*420mm
Su deposu kapasitesi: 3L
Kurtarma tankı kapasitesi: 2,5L
Toz torbası kapasitesi: 2,5L
Otomatik paspas yıkama: √
Otomatik paspas kurutma: √
Otomatik tank doldurma: √
Otomatik Toz Boşaltma: √
donanım ve tasarım

Ultrasonik titreşimli paspaslama: √ 3000 devir/dak'ya kadar
Otomatik Kaldırılan Paspas: √ 5 mm'ye kadar
Halı algılama: ultrasonik
Yüzen katı kauçuk fırça: √
Eş zamanlı süpürme ve paspaslama: √
Basınçlı silme: √6N
Elektronik su deposu: √
Halı Güçlendirme Modu: √
Çıkarılabilir ana fırça: √
Dinamik Olarak Hızlandırılmış Yan Fırça: √
Yumuşak Kauçuk Dolgu: √
yazılım

Kişiselleştirilebilir oda temizliği: √
Çok katlı akıllı tanımlama ve anahtarlama: 4
Otomatik oda algılama: √
Alan Adlandırma: √
Seçmeli oda temizliği: √
Bölge temizliği: √
Gerçek Zamanlı Haritalama: √
Yüksek hassasiyetli harita: √
Haritayı kaydetme: √
Görünmez duvarlar ve yasak bölgeler: √
Dinamik Z şekilli temizleme desenleri: √
Leke tutmayan bölgeler: √
Temizleme rotası ekranı: √
Silme Mesafesi Göstergesi: √
Halı Teşhiri: √
Halı İşleme Seçenekleri: √
Derin temizleme modu: √
Ses kontrolü: √
Otomatik Doldurma: √
Düşük su seviyesi hatırlatıcısı: √
Temizlemeye kaldığı yerden devam edin: √
Alt plakaya doğru temizleyin: √
Çevrimdışı Harita:√
Akıllı uçurum tespiti: √
Kısıtlı alanda sıkışıp kalmanın kolay bir hatırlatıcısı: √
Sıkışmak kolay eşik hatırlatıcısı: √
Hızlı temizleme modu: √
Paket Listesi

1 * Çöp İstasyonu
1 x manuel
1 x Robot (VibraRise Paspas Montajı ve Kumaş önceden yüklenmiş)
1 x Tek Kullanımlık Toz Torbası
1 * Güç Kablosu
1 x Dock (tek kullanımlık toz torbası önceden takılmıştır)


Otomatik Çöp İstasyonlu Roborock S7 Max Ultra

Kurumuş kirleri temizlemek için vakumlama yeterli değildir. Burada yardımcı olan tek şey fırçalamak. Roborock S7 Max Ultra'nın sonik teknolojisi, zemini dakikada 3.000 defaya kadar fırçalar. Roborock'un ilk otomatik kaldıran paspasıyla birleştirildiğinde, tamamen yeni bir konfor seviyesiyle güçlü paspaslama mümkündür.


 

  • Taksit Seçenekleri
    Kredi kartınıza 6 taksit seçenekleri.
  • Garanti Koşulları
    Resmi Distribütör Garantili
Etiketler
Roborock, Roborock S7, Roborock S7 Max, Roborock S7 Max Ultra, Roborock S7 Max Ultra Çöp, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge -, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Süpürge Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot -, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Robot Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Süpürge, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Süpürge -, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Süpürge - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Süpürge Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu -, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp İstasyonlu Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot Süpürge, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot Süpürge -, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot Süpürge - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot Süpürge Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot -, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Robot Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Süpürge, Roborock S7 Max Ultra Çöp Süpürge -, Roborock S7 Max Ultra Çöp Süpürge - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Süpürge Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp -, Roborock S7 Max Ultra Çöp - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra Çöp Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot Süpürge, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot Süpürge -, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot Süpürge Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot -, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Robot Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Süpürge, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Süpürge -, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Süpürge - Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu Süpürge Beyaz, Roborock S7 Max Ultra İstasyonlu -,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR