Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz
Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz

Roborock S8+ Çöp İstasyonlu Robot Süpürge - Beyaz (6970995786545)

0,00
Fiyat : ₺31.599,00(KDV Dahil)
Barkod : 6970995786545
₺5.827,38 'den başlayan taksitlerle

Gerçekten Temizliği Unutun.
Zamanınızı ayırın ve Roborock S8+'ın kirli işleri yapmasına izin verin. En son teknolojimiz olan DuoRoller™ Fırça ve VibraRise® Paspaslama Sistemi ile temizliğin bir sonraki düzeyini deneyimleyin. RockDock™ Plus ile birleştiğinde akıllı temizlik deneyimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kirli İşlerinizi Halleder
Robot süpürge, temizlik sonrasında otomatik olarak 2,5L toz torbasına boşalarak, manuel müdahaleye gerek kalmadan 7 haftaya kadar kir ve tozu depolayarak kirli işlerden daha uzun süre uzak kalmanızı sağlar.

Mükemmel Temizlik Düeti Tamamen
yeni ikili kauçuk fırçalar, süpürmeyi geliştirir ve saçın daha az dolaşmasını sağlayarak, eller serbest temizliği bir sonraki seviyeye taşır. Parkeden fayanslara, hatta halı ve kilimlere kadar saç ve kir kolaylıkla süpürülür.

Saç? Kir? Toz? Saklanacak hiçbiryer.
6000 Pa'lık geliştirilmiş HyperForce® emiş gücüyle, en küçük parçacıklar bile Roborock S8 tarafından zahmetsizce emilebilir.

Halı Temizliğinizi Seviyelendirin
Roborock Carpet Boost+ sistemi ile halı temizliği, evcil hayvan tüylerinden ekmek kırıntılarına kadar halınızı tamamen temizleyecek bir esintidir.

Sesin Gücüyle Paspas
Zeminleri pırıl pırıl bırakmak için tutarlı basınçla fırçalayan sonik titreşim teknolojisinin gücünü deneyimleyin.

Sorunlardan Uzak Duracak Kadar Akıllı
3D yapılandırılmış ışık ve kızılötesi görüntüleme teknolojisi ile Reaktif 3D Engellerden Kaçınma sistemi, robot süpürgenin hem aydınlık hem de karanlık odalarda zemindeki potansiyel tehlikeleri tanımlamasına ve bunlardan kaçınmasına yardımcı olarak size endişesiz bir temizlik deneyimi sunar. .

Her Zaman En İyi Rota
PreciSense® LiDAR Navigasyon sistemi, robotunuzun olağanüstü yeteneğinin arkasındaki beyindir. Evinizi temizlemek için en uygun rotayı bulmak için ayrıntılı haritaları tarayacak ve oluşturacak, kiri kaçış yolu olmadan bırakacaktır.

Kişiselleştirilebilir Uygulama Özellikleri
Roborock Uygulaması ile temizlik kontrolü sadece sizin elinizde.

Girilmez Bölgeler için Akıllı Öneriler
Kolay sıkışan yerleri otomatik olarak algılar ve robot süpürgenizin küçük alanlara sıkışmasını önlemek için Girilmez Bölgeler önerir. Ayrıca Roborock Uygulamasında robot süpürgenizin belirli alanlarını engelleyen Görünmez Duvarlar da çizebilirsiniz.

Daha Hızlı Haritalayın, Daha Hızlı Temizleyin
Robot süpürgeniz, ilk temizlik görevinden önce 6 kata kadar daha hızlı bir harita oluşturabildiği ve gerektiğinde günlük alanınızı %30 daha hızlı temizleyebildiği için hızlı ve etkili temizliği deneyimleyin.

Özel Temizlik Rutinleri
Özel temizlik programlarıyla robotun ne zaman temizlik yapacağına karar verin ve evdeki belirli alanlar için düzenli olarak veya talep üzerine temizlik rutinleri ayarlayın.

Çok Seviyeli Haritalama Sistemi
Birden fazla katı olan bir eviniz mi var? Çok seviyeli haritalama, evinizin farklı seviyelerini otomatik olarak tanır. Tek yapmanız gereken robotu yere bırakmak. Ek bağlantı istasyonuna veya uygulama kimliğine gerek yoktur. Dört kata kadar desteklenir.

Yoğun Olmayan Şarjlar Desteklenir
Güçten ve yoğun saatlerde elektriğin kullanım maliyetlerinden tasarruf etmek için şarj etmek için yoğun olmayan zamanları seçebilirsiniz.

Roborock S8+. Toz haznesi tipi: Kombi, Ürün rengi: Beyaz, Şekil: Yuvarlak. Toz kapasitesi (toplam): 2,85 L, Gürültü seviyesi: 67 dB, Toz kapasitesi (elektrikli süpürge): 0,35 L. Pil teknolojisi: Lityum-İyon (Li-Ion), Pil kapasitesi: 5200 mAh, Çalışma süresi: 180 dk. Yükseklik: 96,5 mm, Genişlik: 350 mm, Derinlik: 353 mm. Paket genişliği: 488,9 mm, Paket derinliği: 381 mm, Paket yüksekliği: 369,1 mm

  • Taksit Seçenekleri
    Kredi kartınıza 6 taksit seçenekleri.
  • Garanti Koşulları
    Resmi Distribütör Garantili
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR