TCL 55C645 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV
TCL 55C645 55 inç 4K UHD QLED Google TV

TCL 55C645 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV (6921732811617)

0,00
Fiyat : ₺29.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺27.799,00(KDV Dahil)
Barkod : 6921732811617
₺5.126,60 'den başlayan taksitlerle
TCL Yetkili

HDR10+

HDR10+ ile Ayrıntıların ayrıntısını görün

UHD için en son standart olan Yüksek Dinamik Aralık (HDR), çarpıcı parlaklık, olağanüstü gölge ayrıntıları ve canlı renklerle üstün bir deneyim sunar.

 

Parlak Berrak

Parlak ve Berrak

Güneşin evinize en çok vurduğu anlarda bile canlı renklere sahip net resimler görebilirsiniz. Güneşli veya gölgeli sahnede, saklı ayrıntıların keyfini çıkarın.

Dolby Vision

Dolby Vision ile Sürükleyici bir deneyim

Kendinizi bir tiyatroda otururken ve oyuncular sahneye girdiğinde perdelerin kalkışını izlerken hayal edin. Dolby Vision ile gözünüzün önünde büyüleyici bir sahne yaşayabilirsiniz.

AiPQ

AiPQ Akıl Oyunları

AiPQ Engine 3.0 özellikli TCL algoritması, içerikleri kararlı ve yüksek kaliteli 4K ile işler. Bu arada Game Accelerator teknolojisi 120 Hz'e varan yenileme hızıyla daha akıcı bir oyun deneyimi sunar.

Ai-Contrast

Ai-Contrast, bir görüntünün aşırılık durumunu ortaya çıkarır. Karanlık, parlaklık ve çok sayıda ayrıntı dâhil olmak üzere farklı görsel senaryolara uyum sağlamak için karşıtlık oranını dinamik olarak optimize ederek gerçekliği yeniden oluşturur.

Ai-Contrast

Ai-HDR

Ai-HDR, TCL TV'nizi çoklu HDR formatlarının kodunu çözmek için çok akıllı hâle getirir. Doğal renklerden, parlaklıktan ve karanlıktan daha fazlası; tüm gördüğünüz, içerik geliştiricinin bunu oluştururken amaçladığı şeydir.

Ai-HDR

Ai-Color

Ai-Color, görüntüleri insan gözü gibi algılar. Renk hacmi, doygunluk ve kontrast gibi çoklu özellikleri ayarlayarak görüntüleri yeniden oluşturur. Önünüzdeki canlı tonlar, sanatsal bir dokunuşla gerçekçi bir şekilde düzeltilip yeniden yaratılır.

Ai-Color

Ai-Clarity

Ai-Clarity, görüntüyü her ayrıntıda tanır. Görüntüleri orijinal çözünürlüklerine göre analiz eder ve düşük çözünürlüklü görseli yükseltme, fazla gürültüyü azaltma ve örtüşme gidermede net görsel sonuçları sunar.

Ai-Clarity

Ai-Motion

Ai-Motion, hızlı hareket eden nesneleri hassas bir şekilde algılar, bulanıklığı ve yırtılmayı karşılayarak ipeksi pürüzsüz görüntüyü düzeltmek için hareketi yenileme hızı ve kare sayısı açısından hesaplar.

Ai-Motion

Ok Google

 

Büyük Ekranınızda Yardım

TV'niz artık her zamankinden daha kullanışlı. Google'a hava durumunu, maç skorlarını ve daha fazlasını sorun, yanıtları doğrudan televizyonunuzdan alın. Sesinizi kullanarak uyumlu akıllı ev cihazlarınızı görüntüleyip kontrol edin.

 

 

120Hz Game Accelerator

 

 

120Hz Game Accelerator

Artık dayanılmaz gecikme yok. TCL'in en yeni DLG (Dual Line Gate) teknolojisi ile içerik otomatik ayarlama işlevi, her zamankinden daha yüksek bir yenileme hızı ve süper düşük gecikme sağlar.

Game Master

Game Master

Hareket halinde en iyi yükseltme teknolojisi ile bir sonraki seviye oyun deneyimini yaşayın. Gelişmiş görüntü ve ses teknolojisinin kilidini açın, TCL Game Master ile daha akıcı akışı deneyin.

Oyun icin Dolby Vision

Dolby Vision ile Oyun

Oyunun sunduğu her bir ayrıntı ve derinlik parçasına erişmenizi sağlayan Dolby Vision ile her zaman mümkün olan en iyi görüntüyü izliyor olacaksınız. Dolby ile oynarken görsellerinizi geliştirin.

Game Bar

Game Bar

Oyun çubuğu, oyun boyunca ekranı ve oyun parametrelerini (çerçeve hızı, HDR vs.) net bir şekilde izleyerek ve bunları hızlı bir şekilde ayarlayarak oyununuzun zirvesinde kalmanızı sağlar.

ALLM

ALLM

Düşmanlarınızdan her zaman önde olursunuz. Oyununuz açıkken C645, eşi benzeri görülmemiş yanıt doğruluğu sağlamak için otomatik olarak

DTS-HD DTS Virtual:X

DTS-HD DTS Virtual:X Sanallaştırılmış 3D ses

DTS-HD ve DTS Virtual:X, üstünüzde, yanınızda ve arkanızda ortaya çıkıyormuş gibi görünen kuşatıcı bir ses oluşturarak her odada sürükleyici bir deneyim sunar.

  • Taksit Seçenekleri
    Kredi kartınıza 6 taksit seçenekleri.
  • Garanti Koşulları
    Resmi Distribütör Garantili
Etiketler
televizyon,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR